TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
657 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Borsan Kablo
  • ADRES: OSB Organize Sanayi Bulvarı No: 40-1 Tekkeköy / Samsun
  • TELEFON: 9 (036) 226 6592
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 17:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1984’te kurulan Borsan Kablo, global pazarın Türkiye’den yükselen yıldızı olmaya devam ediyor.

Borsan Grup olarak uzun yıllardır Türkiye’de ve dünyada farklı alanlara yatırım yapıyor ve her yatırım yaptığımız alanda büyük başarılara imza atıyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden bu güne belirlediğimiz vizyonumuz, kararlılığımız, enerjimiz, iş ahlakımız ve etik değerlere saygımız ile prensiplerimizden taviz vermeden ülkemizde ve dünyada yeni değerler yaratmaya ve büyümeye devam ediyoruz. Grubumuz bünyesindeki 15 şirketimiz ve 2.200’in üzerinde çalışanımızla, uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yaparak üretimimizin yüzde 70’ini 4 kıtada 75 ülkeye ihraç ediyoruz.

Borsan Grup ailesi olarak 2015 yılında başlattığımız yatırım atağımızın meyvelerini toplamaya başladık. 2017 yılının sonunda grup şirketimiz Borsan Cavi ve Gebze’de yer alan alüminyum fabrikamız da dahil, 5 fabrikamızı Samsun’a taşıdık ve operasyonel anlamda büyük avantaj elde ettik.

Ekonomi Bakanlığımızın Temmuz 2017’de yayımladığı genelge ile ithalatta, özellikle Uzakdoğu menşeli ürünlerde, TSE üzerinden denetim ve kontrolleri ciddi bir şekilde artırmasının motivasyonuyla, zaten hedefimiz olan yerli LED ürün imalatı planlamamızı hızlandırdık. Gururla söyleyebilirim ki artık Borled markamız, enerji verimliliği sunan 300’den fazla ürünüyle, Türkiye ve dünya pazarlarında varlık göstermeye başladı. 2018 yılının, grup şirketlerimiz Borsan Kablo ve Borled açısından hareketli geçmesini bekliyoruz. Aynı şekilde Borsan Cavi şirketimiz de, sahip olduğu 8 binin üzerinde ürünüyle 180’den fazla imalatçının onaylı tedarikçisi.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.