TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
954 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ayhan Şevik
  • ADRES: Yunus Emre Mah. 7524 Sk. No:4 / A Pınarbaşı
  • TELEFON: 02324355511
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1000 m2 lik ileri teknoloji sistemleri ile donatılmış geniş makine tesisine sahip alanı ile elektrik pano imalat sektörünün önemli kuruluşlarından biriyiz.

A.G. ve O.G. enerji sistemlerinde kullanılan panoların projelendirilmesi, imalatı, montajı ve kontrol test edilmesinde 35 adet uzman, deneyimli, eğitimli personelimiz ile MODÜLPAN PANO olarak hizmetinizdeyiz.

İmalat Yeterlilik Belgesi. ve Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi. verilerek onaylanmıştır. Firmamızın tüm personellerin ,in ISO 9001 – 2008 Kalite Sistemi alanında gerekli bilgi donanıma sahip olmanın verdiği bilinçle MODÜLPAN PANO LTD. ŞTİ hizmetine devam etmektedir. Çevreye duyarlı bir bilinç altın da CE belgemiz ile ürünlerimizi imal etmeye devam etmekteyiz. Pano kontrolleri iç montaj tesisatı ve iç montaj döşemesi olarak MODÜLPAN PANO LTD.ŞTİ. tüm hızı ile yoluna devam etmektedir. Kalite geliştirme politikası TİPTEST (type test) belgesi ile müşterilerin bize talep ettikleri tüm projelerde bu sistemimizle faaliyetimize MODÜLPAN PANO olarak devam etmekteyiz.

Kalite Politikamız

Yasal – mevzuat ve müşteri şartlarını sağlayan ürün kalitemizi sürekli arttırmak, ilk seferde, hatasız, kaliteli ve güvenli ürünler üretmek, Uygulanan kalite yönetim sistemine tam uymak, Kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamak, Müşteri ve çalışanların isteklerine cevap vermek ve memnuniyetlerini arttırmaktır.

Misyon & Vizyon

Kalite ve Hizmet için Prensiplerini Belirlemiş ve Hedeflemiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.