TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
908 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

OG,AG,iç Tesisat,pano montaj,Anahtar teslim iŞler,trafo bakIm onarIm İŞleriniz profesyonel ekip ve tecrübeli elemanlarImIzla itina ile yapilmaktadir
FAALİYET ALANLARIMIZ
Orta Gerilim
Alçak Gerilim
İç Tesisat
Pano Montaj
Kuvvetli Akım
Trafo Bakım Onarım
Endüstriyel Tesisler (Fabrika,Atölye,Depo v.s)
Otel ve Restoranlar
Ticari Yapılar (Alışveriş Merkezleri, İş Merkezleri, Mağaza ve Market Zincirleri)
Hastaneler
Enerji Santralleri
Kongre Merkezleri
Spor Kompleksleri
Datacenter
Aydınlatma Sistemleri
Güvenlik Kamerası
Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
HAKKIMIZDA

1995 Yılında Haselko Elektrik olarak başlayarak Tedaş ve Bağzı Firmalara hizmet vermekteydik. 2004 senesinde haselko elektriği UğurElektrik olarak değiştirdik.Daha sonra yolumuza Uğur Elektrik ile devam ettik.Firmamızın ortaklarının ayrılmasından sonra Hasko Elektrik Firmasını kurup Yolumuza Hasko Elektrik olarak devam ediyoruz. 20 yıldır Elektrik üzerine başarılı projelere imza attık. İsmimize hiçbir zaman leke sürdürmeden dürüst, işini sahiplenen,başarılı,titiz bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz.
PROFİLİMİZ
Elektrik proje, mühendislik, müşavirlik ve uygulama alanlarında bir ihtisas şirketi olarak 2004 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan
Hasko Elektrik, kalite ve müşteri memnuniyeti kriterlerini temel ilke olarak benimseyen bir anlayışla sektörün ihtiyaç duyulan firmalarından biri haline gelmiştir.

Firmamız kaliteli hizmet için ‘devamlılık’ ilkesinden vazgeçilemeyeceği düşüncesiyle yıllardır proje ve uygulama işlerini kendi bünyesinde bulundurduğu herbiri kendi alanında uzman olan genç ve dinamik kadrosuyla gerçekleştirmektedir.

Ayrıca ülkemizde ve dünyada yaşanan gelişmeler; daha çok çalışmayı,teknolojik değişimleri takip etmeyi ve optimum kalite ve maliyette
uygulamalar çıkarmayı bir zorunluluk haline getirmiştir.

FELSEFEMİZ

Hasko Elektrik bulunduğu sektörün içinde anlayışı ve yükselen çizgisiyle başarısını en üst seviyeye taşımak ve müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak adına kaliteli işlerin yanında güven tesis etmektedir. Sunulan noksansız hizmet anlayışımız ve yenilikçi tavrımız ise ortaya ayrıcalıklı projeler çıkartmaktadır.

Müşterilerimize güvenin yanında memnuniyet duygusunun verdiği hazzı bugün olduğu gibi yarınlarda da yaşatmak adına, sahip olduğumuz genç ve yetenekli kadromuzun yanında mükemmelliyetçi yaklaşımımızla doğru bir yolda emin adımlarla gerek ülkemizde gerekse uluslararası düzeyde sektöründe belirleyici, saygın bir marka olarak yer edineceğimize inanıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.