POPÜLER FİRMALAR

 • Espa Mühendislik Elektrik

  Espa Mühendislik Elektrik

  Doğru ürünü, doğru zaman ve doğru fiyatla sunan, kusursuz hizmet veren, satış sonrasnda ilke edindiği koşulsuz müşteri memnuniyeti ve müşterilerinin yaşam tarzını etkileyen, insana ve çevreye saygılı, çalışanına sürekli yatırım yapan, küresel değeri yüksek ve sürdürülebilir büyüme hızına sahip bir şirket olmaktır.

  FİRMAYI DETAYLI İNCELE
 • Aydem Elektrik

  Aydem Elektrik

  Aydem Elektrik 2010 yılında elektrik taahhüt firması olarak faaliyete başlamıştır. Kuruluşundan itibaren kısa süre içerisinde önemli projelere imza atıp taahhüt sektöründe hızla yerini almaya başlamıştır. Aydem Elektrik VİZYON Taahhüt sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak yenilikçi çözümlerle konumunu güçlendirerek kalitesiyle sektörde aranılan en doğru adres olmak. MİSYON Güven odaklı, entegre iletişim çözümleri sağlayarak sektörde kilit konumda […]

  FİRMAYI DETAYLI İNCELE
 • Boğaziçi Elektrik 444 6 255

  Boğaziçi Elektrik 444 6 255

  İstanbul’un Avrupa Yakası'nda Türkiye genelinin yüzde 8’ine denk gelen yaklaşık 4,5 milyon müşterimize ‘görevli tedarik şirketi’ sıfatıyla Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından onaylanan perakende satış tarifeleri üzerinden hizmet veriyoruz. Ayrıca bölge sınırlaması olmaksızın serbest tüketici niteliğine sahip tüketicilerle ikili anlaşma yaparak indirimli tarife ve fayda kampanyalarımızla elektrik enerjisi satışı da yapıyoruz. Eski dönem fatura tahsilat noktalarını kurumsal dönüşümle birlikte Müşteri İşlem Merkezleri’ne (MİM) dönüştürmenin yanı sıra bu dönüşümün başladığı 2015 yılının Mart ayından itibaren her üç günde bir mağaza açılışına imza atarak sektörümüzden bağımsız olarak ‘kapsama alanı en hızlı büyüyen perakende firmaları’ arasına girdik. 300'e yakın MİM noktamız ile Türkiye’nin en yaygın enerji perakende kanalına sahibiz. CK Enerji Boğaziçi Elektrik olarak perakende elektrik satışı ve sonrasındaki faaliyetlerimizde daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla devamlı çalışarak değişim ve dönüşümümüzü sürdürüyoruz.

  FİRMAYI DETAYLI İNCELE
 • Aksa Elektrik

  Aksa Elektrik

  Aksa Elektrik Satış A.Ş, 2004 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan aldığı lisans ile piyasa düzenlemeleri dahilinde tüm Türkiye genelinde son kullanıcılara indirimli elektrik satışı yapmaya başlamıştır. Enerji sektöründe ikili anlaşmaların önünün açılması ile enerji satış çalışmalarına hız veren AKSA, bu konuda müşterilerine sahip olduğu üretim gücüyle güven vermekte ve sektöre öncülük etmektedir.

  FİRMAYI DETAYLI İNCELE
 • Kuvel Pano

  Kuvel Pano

  1997 yılında kurulan firmamız elektrik panosu üretimi konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek,koşulsuz müşteri memnuniyetini hep ön planda tutarak, 2010 yılında kurumsallaşarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için Bayrampaşa’daki yeni fabrikamızda kaliteden ödün vermeden giderek büyümüş ve müşterileri ile yatırıma ve büyümeye devam etmektedir Üretimini yaptığımız panolar ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemi […]

  FİRMAYI DETAYLI İNCELE
Web Tasarım
Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu
 • Pano Firmaları
 • Elektrik Taahhüt Firmaları
 • Kablo Kanal ve Tavaları
 • Aydınlatma Firmaları
 • Elektrik Proje Çizim Firmaları
FİRMA ÜNVANIYETKİLİ KİŞİTELEFONİŞLEM
Kuvel PanoBelirtilmemiş0212 613 86 01FİRMA DETAYI
Espa Mühendislik ElektrikEspa0 312 395 01 61FİRMA DETAYI
Elita inşaat Enerji Ltd. Şti.Mustafa ÜNGÖR0 (312) 232 4537FİRMA DETAYI
Aydem ElektrikAydem0 (212) 858 2027FİRMA DETAYI
MODÜLPAN PANOAyhan Şevik02324355511FİRMA DETAYI

SİZ DE ELEKTRİK FİRMA REHBERİ SAYESİNDE İŞLERİNİ BÜYÜTENLERDEN OLUN

Sitemize hergün farklı firma kayıt olmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi alın.

İŞLERİNİZİN BÜYÜMESİNİ SAĞLIYORUZ!

Hemen şimdi firmanızı kaydederek işlerinizi büyütün...
FİRMAMI YAYINLA

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN!

Tüm gelişmelerden anında haberdar olun.